Yamaha MusicCast

Mis on Yamaha MusicCast?

Yamaha MusicCast multiruum-lahendus loob võimaluse jagada heli erinevate MusicCast toega seadmete vahel ning moodustada selle abil ühine juhtmevaba võrk.

Muusika jagamine pole kunagi olnud niivõrd mugav!

Nüüdsest on Sul on võimalik jagada elutoas muusikat mängiva ressiiveri heli magamistoas ning köögis asuvasse stereokeskusesse. Või oma nutitelefonist esitada Spotify playlisti kogu majas, isegi läbi terrassi asuva MusicCast kõlari. Seal juures on kogu süsteemi juhtimine MusicCast äpi abil tehtud väga lihtsaks ja mugavaks.

MusicCast seadmed

MusicCast Surround

Võimaldab tekitada surround heli ehk taustahelisid kõlarite abil, mida ei pea enam kuulaja selja taha pikkade juhtmete abil ühendama – nüüd saab seda teha juhtmevabalt.

MusicCast

Ühenda sobiv MusicCast seade rakendusega nutiseadmes ning juhi erinevates ruumides asuvaid seadmeid vastavalt enda soovile.

Spotify

Muusikastriimimise app, mis võimaldab hõlpsasti kuulata oma lemmik muusikaalbumeid, laule ja artiste. Ühenda lihtsalt oma nutitelefon USB ühenduse või Bluetoothi abil ning alusta nautimist.

Bluetooth

Võimaldab nautida muusikat nutitelefonist või tahvelarvutist juhtmevabalt, kasutades Bluetooth ühendust.

Wifi

Sisseehitatu Wifi annab võimaluse jagada juhtmevabalt helifaile, muusikat ja netiraadiot peaseadme ja nutitelefoni vahel.

Leia lähim edasimüüja.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

Edasimüüjad