Pioneer Auto

Pioneer sillutab tee auto infotainmenti tulevikku. Muusika- ja tehnoloogiaarmastajatele disainitud tooted pakuvad mitmekesist meelelahutust ning mugavat ja turvalist sõitu. Värske stiil, suurepärane kvaliteet, kasutajasõbralikkus ja võrratu heli muudavad iga Sinu kogemuse veelgi nauditavamaks.

Pioneer ja Apple CarPlay

CarPlay on nutikas ja ohutu viis oma iPhone'i kasutamiseks autos. See võimaldab kuvada aplikatsioone, mida soovid oma iPhone'iga sõidu ajal kasutada, otse Sinu autosse sisseehitatud ekraanil. Sa saad vaadata täpset sõiduteekonda, helistada, vastata kõnedele, saata sõnumeid ning kuulata muusikat nii, et kogu tähelepanu ei haju sõitmiselt. Lihtsalt ühendage oma iPhone ja sõida!

Tutvu valikuga
Lae alla uuendusi

Pioneer ja Android Auto

Android Auto on lihtsam ja ohutum viis oma telefoni kasutamiseks autos. Ühte rakendust on võimalik kasutad kahel viisil – see töötab nii Sinu telefoni, kui ka autosse sisseehitatud ekraanil.  Avaekraaniks on Google Now, mis kuvab kalendrisse märgitud sündmused või teised aplikatsioonid, mis on Sinu telefonis parajasti aktiivsed nagu ilmateade, sihtkohta kuluv aeg või viimati kuulatud muusikapala. Et tähelepanu oleks suunatud eelkõige autoga sõitmisele, siis Android Auto kasutamine on optimeeritud häälkäsklusele.

Tutvu valikuga
Lae alla uuendusi

Miks eelistada Apple CarPlay või Android Auto toega multimeediaseadmeid?

 • Kontrolli sõna või puudutusega

  Auto heli- ja meelelahutussüsteeme on võimalik juhtida nii auto puutetundliku ekraani kaudu kui ka Siri hääljuhtimise abil, mis aktiveerub roolil oleva nupu vajutamisel.

 • Telefon näitab teed

  Mobiiliseadme abil interneti ühenduse loomine annab võimaluse uuendada navigatsiooniseadme tarkvara, laadida uusi kaarte ja reaalajas liiklusinfot.

 • Lugemine ja kirjutamine on nüüd kuulamine ja ette ütlemine

  Siri hääljuhtimine loeb ja vastab sinu eest, mistõttu sa ei pea enam kunagi sõitmise ajal vaatama oma mobiiltelefoni.

 • “Tee kutsub”

  Helista, vasta kõnedele ja kuula kõneposti jäetud sõnumeid. Küsi ning Siri hääljuhtimine saab sind sellega aidata.

Bluetooth

Liides, mille abil saavad erinevad seadmed omavahel suhelda. Enam ei pea auto roolis helistamiseks kaustama käsi ja lemmik audiofaile saab streamida juhtmevabalt.

Leia tooted

DAB+

Digitaalne ringhääling, mis annab võimaluse kuulata oma lemmikraadiojaamade kristallselge digitaalse helikvaliteediga.

Leia tooted

Apple Carplay

Helistamiseks, navigeerimiseks, muusika kuulamiseks ja sõnumite saatmiseks on vaja lausuda ainult sõna või puudutuda ekraani – parim ja turvalisem iPhone kasutamise kogemus autos.

Leia tooted

Waze

Liikluse ja navigatsiooni aplikatsioon, mis võimaldab suhelda oma piirkonnas teiste juhtidega, kes jagavad liikluse ja tee infot reaalajas, säästes kõigi aega ja kütuseraha igapäevastes asjaajamistes.

Leia tooted

Leia lähim kauplus.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

Edasimüüjad