Pioneer Audio-Video

Meelelahutus peaks olema sama isikupärane nagu Sina! Sellest inspireeritult on Pioneer välja töötanud uskumatud helilahendused ja unustamatu disainiga kõrvaklapid, et muuta iga Sinu päeva omaette kontserdiks.

Sukeldu juhtmevaba muusikamaailma

Pioneer kõrvaklappide hoolikalt läbimõeldud tehnoloogia tagab võimaluse nautida juhtmevabasid esitusi ühe laadimiskorraga mitmeid tunde. Mikrofoni olemasolu annab võimaluse pidada kristallselgeid kõnesid ning kaelatoel asuvate juhtnuppudega saad võtta mugavalt kõnesid vastu.

TUTVU KOGU VALIKUGA

Ülipuhast heli õpid sa hindama alles siis, kui Sa seda esmakordselt koged

Pioneer kõrvaklapid sobivad suurepäraselt nii reisimiseks, sportimiseks kui ka vabal ajal kasutamiseks. Pehme ja mugav tekstiiliga kaetud peatugi ning täiuslikult sobivad kõrvapadjad annavad Sinule võimaluse sukelduda muusikamaailma kauemakski.

TUTVU KOGU VALIKUGA

Miks Pioneeri kõrvaklapid?

 • Mugav abimees trennis

  Treeningud nõuavad tihti suurt pingutust, kuid Pioneeri kõrvaklapid muudavad selle Sinu jaoks võimalikult mugavaks ja meeleolukaks.

 • Higista julgelt

  Veekindlad materjalid aitavad olulistest komponentidest hoida eemal nii higi kui ka vee - enam Sa ei pea muretsem ilmastiku pärast, vaid saad keskenduda tulemustele.

 • Juhtmevaba ühendus

  Pioneeri kõrvaklappidega saad nautida juhtmevaba elustiili. Juhtmevabad kõrvaklapid muudavad aktiivse ja kaasaegse muusikasõbra kõik hetked veelgi nauditavamaks.

 • Mugavus ja töökindlus

  Kõrva taha asetatavad konksud on valmistatud pehmest elastomeerist ning ei hakka seetõttu treeningu ajal hõõruma. Paindlikust materjalist konksud istuvad hästi ning ei luba klappidel kõrvast teeringu ajal välja kukkuda.

Mugavad kõrvaklapid sportimiseks

Treeningu ajal on oluline, et kõrvaklapid püsiksid kindlalt kõrvas. Pioneeri spordikõrvaklapid on loodud just treenimise jaoks ning valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades mugavuse ja hästi istuvuse. Unikaalse disainiga kõrvaklapid mitte ainult ei püsi turvaliselt kõrvas, vaid tagavad ka kvaliteetsema heliesituse.

VAATA KÕIKI SPORDIKLAPPE

Täielikult juhtmevabad kõrvaklapid

Naudi täielikku juhtmevaba elustiili koos Pioneeri kõrvaklappidega. Uued Pioneeri juhtmevabad kõrvaklapid tagavad mugava kogemuse aktiivsele ja kaasaegsele muusikasõbrale.

VAATA KÕIKI SPORDIKÕRVAKLAPPE

Niiskusekaitse

Kõrvaklappidel on niiskuskaitse, mis kaitsevad seadet kerge vihma ja higi eest.

Bluetooth tugi

Võimaldab nautida muusikat nutitelefonist või tahvelarvutist juhtmevabalt, kasutades Bluetooth ühendust.

Sisseehitatud mikrofon

Sisseehitatud mikrofon võimaldab vastu võtta telefonikõnesid ilma telefoni taskust väljavõtmata.

Nutiseadmete tugi

Neid kõrvaklappe saab kasutada Apple, Android ja Windows nutiseadmetega.

Leia lähim kauplus.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

Edasimüüjad