Meelelahutus ja navigatsioonisüsteem matkaautodesse

Pioneer sillutab tee auto infotainmenti tulevikku

Muusika- ja tehnoloogiaarmastajatele disainitud tooted pakuvad mitmekesist meelelahutust ning mugavat ja turvalist sõitu matkaautodega. Värske stiil, suurepärane kvaliteet, kasutajasõbralikkus ja võrratu heli muudavad iga Sinu reisi pere või sõpradega veelgi nauditavamaks.

Miks on AVIC Campervan Wireless Sinu jaoks?

Lisades oma matkaautosse Pioneer AVIC multimeedia- / navigatsiooniseade, saate automaatselt ligipääsu spetsiaalselt karavanautode ja haagissuvilatele loodud navigatsioonikaartidele. Sisestades oma sõiduki andmed: kaal ja mõõtmed näete, mis autoteid oleks hea kasutada ning milliseid tasuks vältida. Lisaks saate vaadata kaardilt üle 6000 huvitava koha, mida külastada ja kus oleks kõige parem ööbida.

VAATA TOOTEID

Mis on AVIC Campervan Wireless?

Pioneer AVIC-C multimeedia- / navigatsiooniseade on sisseehitatud spetsiaalne navigatsioonisüsteem, mis on mõeldud karavanautodesse ja haagissuvilatesse. Peaseadet on võimalik ühendada oma nutitelefoniga juhtmevabalt, et kasutada telefonis olevaid funktsioone ilma tähelepanu kõrvale juhtimata. Suur, värviline ja puutetundlik ekraan parandab nähtavust nii päeval kui ka öösel. DAB / DAB + digitaalne raadio ja Bluetoothi ühendus võimaldavad kuulata kvaliteetset heli ja esitada oma lemmikmuusikat nutiseadmetest.

Miks eelistada Apple CarPlay või Android Auto toega multimeediaseadmeid?

 • Kontrolli sõna või puudutusega

  Auto heli- ja meelelahutussüsteeme on võimalik juhtida nii auto puutetundliku ekraani kaudu kui ka Siri hääljuhtimise abil, mis aktiveerub roolil oleva nupu vajutamisel.

 • Telefon näitab teed

  Mobiiliseadme abil interneti ühenduse loomine annab võimaluse uuendada navigatsiooniseadme tarkvara, laadida uusi kaarte ja reaalajas liiklusinfot.

 • Lugemine ja kirjutamine on nüüd kuulamine ja ette ütlemine

  Siri hääljuhtimine loeb ja vastab sinu eest, mistõttu sa ei pea enam kunagi sõitmise ajal vaatama oma mobiiltelefoni.

 • “Tee kutsub”

  Helista, vasta kõnedele ja kuula kõneposti jäetud sõnumeid. Küsi ning Siri hääljuhtimine saab sind sellega aidata.

Pioneer ja Apple CarPlay

CarPlay on nutikas ja ohutu viis oma iPhone'i kasutamiseks autos. See võimaldab kuvada aplikatsioone, mida soovid oma iPhone'iga sõidu ajal kasutada, otse Sinu autosse sisseehitatud ekraanil. Sa saad vaadata täpset sõiduteekonda, helistada, vastata kõnedele, saata sõnumeid ning kuulata muusikat nii, et kogu tähelepanu ei haju sõitmiselt. Lihtsalt ühendage oma iPhone ja sõida!

Lae alla uuendusi

Pioneer ja Android Auto

Android Auto on lihtsam ja ohutum viis oma telefoni kasutamiseks autos. Ühte rakendust on võimalik kasutad kahel viisil – see töötab nii Sinu telefoni, kui ka autosse sisseehitatud ekraanil. Avaekraaniks on Google Now, mis kuvab kalendrisse märgitud sündmused või teised aplikatsioonid, mis on Sinu telefonis parajasti aktiivsed nagu ilmateade, sihtkohta kuluv aeg või viimati kuulatud muusikapala. Et tähelepanu oleks suunatud eelkõige autoga sõitmisele, siis Android Auto kasutamine on optimeeritud häälkäsklusele.

Lae alla uuendusi

Kas Sinul pole karavanautot, vaid on sõiduauto?

Pole viga! Pioneeril on seadmeid kõikidele autotüüpidele. Peaseadmed pakuvad rikkalikku meelelahutust, kvaliteetset heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

LOE LISA

Parem heli Sinu autos

Kõlarid on auto meelelahutussüsteemist ainus osa, mida Sa tegelikult kuuled. Seetõttu parandab olemasolevate kõlarite uuendamine märkimisväärselt helikvaliteeti. Pioneer kõlarite valmistamisel on kasutatud kõrgtehnoloogiat, kasutades hoolikalt valitud materjale ja tooteosasid.

LOE LISA

Pealtnägija, kes kunagi ei pilguta

Kõigil Pioneeri toodetel on olemas kaamerasisend, mille abil saab autosse ühendada Pioneer kaamera ND-BCD. Lisaks on võimalik paigaldada Pioneer tagurdamiskaamerad, mis muudavad parkimise ja autoga manööverdamise ohutumaks.

TUTVU TOOTEGA

Perfektne sobivus Sinu autoga

Kas soovid uuendada oma auto peaseadet või kõlarisüsteemi?
Pioneeril on selleks olemas kõik vajalikud seadmed, mis sobivad just Sinu autosse.

VAATA, MILLISED TOOTED SOBIVAD SINU AUTOSSE

Leia lähim kauplus ja paigaldaja.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktooded.

Edasimüüjad