Pioneer autoseadmed

Pioneeri seadmed on disainitud muusika- ja tehnoloogiaarmastajatele, pakkudes mitmekesist meelelahutust ning mugavat ja turvalist autosõitu.

Meeleolukas ja turvaline üheaegselt

Pioneeri seadmed pakuvad rikkalikku meelelahutust, kvaliteetset heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

Navigatsiooniseadmed

Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Liikle Euroopa riikides hõlpsasti tänu seadmes olevatele kaartidele ning kausta nutitelefonis olevaid funktsioone suurel ekraanil.

Multimeediakeskused

Pioneeri multimeediakeskused pakuvad rikkalikku meelelahutust, kõrgtasemel heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

Autoraadiod

Pioneeri autoraadiod on mitmekülgsed ja kõrgkvaliteetsed, pakkudes mitmesuguseid võimalus – alustades FM/AM raadiost tulevate saadete või muusikapalade nautimisega ning lõpetades telefonikõnedega, mille tegemiseks Sul ei ole vaja kasutada käsi.

Miks eelistada Pioneeri multimeedia- või navigatsiooniseadmeid?

 • Kontrolli sõna või puudutusega

  Auto heli- ja meelelahutussüsteeme on võimalik juhtida nii auto puutetundliku ekraani kaudu kui ka Siri hääljuhtimise abil, mis aktiveerub roolil oleva nupu vajutamisel.

 • Telefon näitab teed

  Mobiiliseadme abil interneti ühenduse loomine annab võimaluse uuendada navigatsiooniseadme tarkvara, laadida uusi kaarte ja reaalajas liiklusinfot.

 • Lugemine ja kirjutamine on nüüd kuulamine ja ette ütlemine

  Siri hääljuhtimine loeb ja vastab sinu eest, mistõttu sa ei pea enam kunagi sõitmise ajal vaatama oma mobiiltelefoni.

 • “Tee kutsub”

  Helista, vasta kõnedele ja kuula kõneposti jäetud sõnumeid. Küsi ning Siri hääljuhtimine saab sind sellega aidata.

Pioneer ja Apple CarPlay

CarPlay on nutikas ja ohutu viis oma iPhone'i kasutamiseks autos. See võimaldab kuvada aplikatsioone, mida soovid oma iPhone'iga sõidu ajal kasutada, otse Sinu autosse sisseehitatud ekraanil. Sa saad vaadata täpset sõiduteekonda, helistada, vastata kõnedele, saata sõnumeid ning kuulata muusikat nii, et kogu tähelepanu ei haju sõitmiselt. Lihtsalt ühendage oma iPhone ja sõida!

Pioneer ja Android Auto

Android Auto on lihtsam ja ohutum viis oma telefoni kasutamiseks autos. Ühte rakendust on võimalik kasutad kahel viisil – see töötab nii Sinu telefoni, kui ka autosse sisseehitatud ekraanil. Avaekraaniks on Google Now, mis kuvab kalendrisse märgitud sündmused või teised aplikatsioonid, mis on Sinu telefonis parajasti aktiivsed nagu ilmateade, sihtkohta kuluv aeg või viimati kuulatud muusikapala. Et tähelepanu oleks suunatud eelkõige autoga sõitmisele, siis Android Auto kasutamine on optimeeritud häälkäsklusele.

Tutvu valikuga

Bluetooth

Liides, mille abil saavad erinevad seadmed omavahel suhelda. Enam ei pea auto roolis helistamiseks kaustama käsi ja lemmik audiofaile saab streamida juhtmevabalt.

DAB+

Digitaalne ringhääling, mis annab võimaluse kuulata oma lemmikraadiojaamade kristallselge digitaalse helikvaliteediga.

Apple Carplay

Helistamiseks, navigeerimiseks, muusika kuulamiseks ja sõnumite saatmiseks on vaja lausuda ainult sõna või puudutuda ekraani – parim ja turvalisem iPhone kasutamise kogemus autos.

Waze

Liikluse ja navigatsiooni aplikatsioon, mis võimaldab suhelda oma piirkonnas teiste juhtidega, kes jagavad liikluse ja tee infot reaalajas, säästes kõigi aega ja kütuseraha igapäevastes asjaajamistes.

Kasuta Waze suurelt ekraanilt

Waze on iikluse ja navigatsiooni aplikatsioon, mis võimaldab suhelda oma piirkonnas teiste juhtidega, kes jagavad liikluse ja tee infot reaalajas, säästes kõigi aega ja kütuseraha igapäevastes asjaajamistes.

VAATA TOOTEID

Värske disain, suurepärane kvaliteet

Kasuta telefonis olevaid funktsioone, ilma et Su tähelepanu oleks teelt kõrvale juhitud! Aseta nutitelefon integreeritud hoidjasse ning ühenda see Pioneer Smart Synci rakenduse abil peaseadmega, et kasutada kiirelt ja turvaliselt nelja enim kasutatavat funktsiooni Sinu telefonis: häälkäsklus, navigeerimine, sõnumite lugemine ja telefonikõnedele vastamine.

VAATA SEADET SPH-10BT

Parim heli Sinu autos

Kõlarid on auto meelelahutussüsteemist ainus osa, mida Sa tegelikult kuuled. Seetõttu parandab olemasolevate kõlarite uuendamine märkimisväärselt helikvaliteeti. Pioneer kõlarite valmistamisel on kasutatud kõrgtehnoloogiat, kasutades hoolikalt valitud materjale ja tooteosasid.

LOE LISA

Pealtnägija, kes kunagi ei pilguta

Kõigil Pioneeri toodetel on olemas kaamerasisend, mille abil saab autosse ühendada Pioneer kaamera ND-BCD. Lisaks on võimalik paigaldada Pioneer tagurdamiskaamerad, mis muudavad parkimise ja autoga manööverdamise ohutumaks.

TUTVU TOOTEGA

Leia lähim kauplus.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

Edasimüüjad