Pioneer autoseadmed

Pioneeri seadmed on disainitud muusika- ja tehnoloogiaarmastajatele, pakkudes mitmekesist meelelahutust ning mugavat ja turvalist autosõitu.

Meeleolukas ja turvaline üheaegselt

Pioneeri seadmed pakuvad rikkalikku meelelahutust, kvaliteetset heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

VAATA TOOTEID

Navigatsiooniseadmed

Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Liikle Euroopa riikides hõlpsasti tänu seadmes olevatele kaartidele ning kausta nutitelefonis olevaid funktsioone suurel ekraanil.

Multimeediakeskused

Pioneeri multimeediakeskused pakuvad rikkalikku meelelahutust, kõrgtasemel heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

Autoraadiod

Pioneeri autoraadiod on mitmekülgsed ja kõrgkvaliteetsed, pakkudes mitmesuguseid võimalus – alustades FM/AM raadiost tulevate saadete või muusikapalade nautimisega ning lõpetades telefonikõnedega, mille tegemiseks Sul ei ole vaja kasutada käsi.

Miks eelistada Pioneeri multimeedia- või navigatsiooniseadmeid?

 • Kontrolli sõna või puudutusega

  Auto heli- ja meelelahutussüsteeme on võimalik juhtida nii auto puutetundliku ekraani kaudu kui ka Siri hääljuhtimise abil, mis aktiveerub roolil oleva nupu vajutamisel.

 • Telefon näitab teed

  Mobiiliseadme abil interneti ühenduse loomine annab võimaluse uuendada navigatsiooniseadme tarkvara, laadida uusi kaarte ja reaalajas liiklusinfot.

 • Lugemine ja kirjutamine on nüüd kuulamine ja ette ütlemine

  Siri hääljuhtimine loeb ja vastab sinu eest, mistõttu sa ei pea enam kunagi sõitmise ajal vaatama oma mobiiltelefoni.

 • “Tee kutsub”

  Helista, vasta kõnedele ja kuula kõneposti jäetud sõnumeid. Küsi ning Siri hääljuhtimine saab sind sellega aidata.

Pealtnägija, kes kunagi ei pilguta

Kõigil Pioneeri toodetel on olemas kaamerasisend, mille abil saab autosse ühendada Pioneer kaamera ND-BCD. Lisaks on võimalik paigaldada Pioneer tagurdamiskaamerad, mis muudavad parkimise ja autoga manööverdamise ohutumaks.

TUTVU TOOTEGA

Kasuta Waze suurelt ekraanilt

Waze on iikluse ja navigatsiooni aplikatsioon, mis võimaldab suhelda oma piirkonnas teiste juhtidega, kes jagavad liikluse ja tee infot reaalajas, säästes kõigi aega ja kütuseraha igapäevastes asjaajamistes.

Meelelahutus ja navigatsioonisüsteem matkaautodesse

Muusika- ja tehnoloogiaarmastajatele disainitud tooted pakuvad mitmekesist meelelahutust ning mugavat ja turvalist sõitu matkaautodega.

LOE LISA