Pioneer DJ

Pioneer DJ kõrgtehnoloogilised tooted toovad Sinuni suurepärase kvaliteediga heli, mis muudab muusika kuulamise veelgi nauditavaks. Viimase 20 aastaga on Pioneer DJ tooted kvalifitseerunud maailma parimate hulka, olles kuulsamate DJ-de esimeseks valikuks.

Carl Cox

Kaua tuntud Inglise House DJ, kes vallutas suuri lavasid juba 1980. aastal. Nüüdseks on ta esinenud paljudes klubides ja üritustel üle maailma ning esitanud oma suurimaid hitte, milleks on I Want You (Forever), Family Guy ja Phuture 2000.

Anna

Brasiilias sündinud ja Barcelonas elav DJ Anna on niivõrd andekas, et kõiki tema tegemisi saadab edu. Peale aastaid pühendumist ja järjepidevat tööd on ta kinnitanud endale õigustatud koha tantsumuusika esirinnas.

Erick Morillo

Kolumbia – Ameerika DJ ja muusikaprodutsent, kes on tuntud oma suurepäraste laulude poolest, mille hulka kuuluvad De la Funk, Dronez, RAW, Smooth Touch, RBM, Deep Soul, Club Ultimate ja Li'l Mo Ying Yang.

Kas Sina oled kunagi mõelnud, mis tunne on olla Dj?

Pioneer DJ starter pack’is on olemas kogu vajalik varustus, mis võimaldab plaadikeerutamisega kohe algust teha. Komplektis on DJ tarkvara kontroller, DDJ-WeGo4, mille abil saab mixida oma lemmiklugusid ja lisada efekte just sinna, kuhu need sobiksid. Oma etteaste kuulmiseks on kaasas ka kõrgekvaliteedilised DM-40 kõlarid ja HDJ-700 kõrvaklapid.

Vaata tooteid

Ostes DDJ-200 kontrolleri, saad kingituseks kaasa transpordikoti

Transpordikott sisaldab kaitsvaid pehmendusi, mis muuda kontrolleri transpordi ohutuks. Lihtsalt pista kontroller kotti ning võta see endaga kaasa, et luua peomeeleolu just seal, kus Sina seda soovid.

Rohkem infot

Tippkvaliteet

Pioneer DJ pakub uusi võimalusi ja tipptasemel seadmeid muusika esitamiseks nii algajatele, kui ka edasijõudnutele.

Tutvu kogu valikuga

Leia lähim kauplus.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

Edasimüüjad