Pioneeri autokõlarid toovad kontserti Sinu autosse

Parim heli Sinu autos

Kõlarid on auto meelelahutussüsteemist ainus osa, mida Sa tegelikult kuuled. Seetõttu parandab olemasolevate kõlarite uuendamine märkimisväärselt helikvaliteeti. Pioneer kõlarite valmistamisel on kasutatud kõrgtehnoloogiat, kasutades hoolikalt valitud materjale ja tooteosasid. Pioneer kõlareid on lihnte paigaldada ning nende valmistamisel on jälgitud Pioneer OPEN & SMOOTH ™ helikontseptsiooni, mis tagab kõrgkvaliteetse heliesituse ja suurepärast bassi!

VAATA KÕLARITE VALIKUT

Perfektne sobivus Sinu autoga

Kas soovid uuendada oma auto kõlarisüsteemi või peaseadet?
Pioneeril on selleks olemas kõik vajalikud seadmed, mis sobivad just Sinu autosse.

VAATA, MILLISED TOOTED SOBIVAD SINU AUTOSSE

Kas sa ei tea, milline kõlar sobiks just Sinu autosse?

Vaata, milline edasimüüja asub just Sinule kõige lähemal ning küsi temalt nõu.

EDASIMÜÜJAD

Miks lisada kõlaritesüsteemi subwoofer?

Autosse võimsa ja sügava bassi saamiseks on vaja lisada basskõlar ehk subwoofer. Suuremate bassikõlarite paigaldamiseks oleks vajalik korpus, mis enamjaolt on suurte mõõtmetega ning seetõttu peab leidma sellele autos sobiva koha - näiteks istme all või pagsiruumis.

VAATA SUBWOOFREID

Miks lisada kõlaritesüsteemi võimendi?

Võimendi on helisüsteemi osa, mis võimendab peaseadmest tulevat helisignaali ning annavad selle edasi kõlaritele. Signaali on vaja võimendada eelkõige selleks, et kõlarid suudaksid piisavalt valjult mängida ka näiteks maanteel sõitvas autos, kus väljast tulev müra segab muusika kuulamist ja seda rohkem, mida suurem on auto kiirus. Võimsamate võimendite lisamine parandab helikvaliteeti autos.

VAATA AUTOVÕIMENDEID

Meeleolukas ja turvaline üheaegselt

Kõlaritest tuleva heli esitamiseks on väga oluline, et autos oleks korralik peaseade. Pioneeri seadmed pakuvad rikkalikku meelelahutust, kvaliteetset heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

VAATA TOOTEID

Multimeediakeskused

Pioneeri multimeediakeskused pakuvad rikkalikku meelelahutust, kõrgtasemel heliesitust ning nutitelefonis olevate funktsioonide kasutamist, ilma et Sinu tähelepanu oleks kõrvale juhitud.

Autoraadiod

Pioneeri autoraadiod on mitmekülgsed ja kõrgkvaliteetsed, pakkudes mitmesuguseid võimalus – alustades FM/AM raadiost tulevate saadete või muusikapalade nautimisega ning lõpetades telefonikõnedega, mille tegemiseks Sul ei ole vaja kasutada käsi.

Navigatsiooniseadmed

Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Pioneeri multimeedia navigatsiooniseadmetes on sisseehitatud wireless ühendus. Liikle Euroopa riikides hõlpsasti tänu seadmes olevatele kaartidele ning kausta nutitelefonis olevaid funktsioone suurel ekraanil.

Leia lähim kauplus.

Aitame leida Sinule kõige lähima kaupluse, kust soetada oma lemmiktoode.

EDASIMÜÜJAD